Skúsenosti

Poruchy psychiky a psychiatrické diagnózy Syndróm vyhorenia, nespavosť, úzkosti a depresie, veľká únava,tráviace problémyVek 30 rokov, ženaZačiatok užívania 26.7.2017Účinky Laminine: po 1.mesiaci: ustupovanie depresinych stavov, cítila som satrošku lepšie, trávenie sa zlepšovalo, chuť do jedla sa vracalaPo 2. mesiaci: výrazne naberanie energie, úzkosti sa zmiernili, depresia ustupovala, trávenie výrazne lepšiePo 3. mesiaci: sa začína vracať spánok, ktorý bol pre mňa najdôležitejší, a najvzácnejši, trávenie v rovnováhe,depresia a úzkosti neporovnateľne lepšie ako pred prvým mesiacom. Vrátila som na svoju pôvodnú váhuDávkovanie 1 x ráno 1 x večer, 1 x digestive večerUrčite to budem brat ako dlho sa bude dať. Vďaka Laminine som nemusela užívať psychofarmaka, 
začo som nesmierne vďačná. Určite odporúčam pri takýchto problémoch.Veronika Haboráková


 SchizofréniaDobrý den,chtěl jsem Vám popsat vliv Laminine v případě mého otce v mojí rodině. Táta máSchizofrenii a je mu 80 let a asi má i paranoiu, ale ta nebyla nikdydiagnostikována, ale všechny známky jeho chování tomu nasvědčovali (stále násobviňoval z otravy, byl introvertní, nikomu nevěřil, někdy měl depresi a bylhodně nešťastný).Začal brát Laminine v říjnu 2015 v dávkách 2 lamininu ráno, omega 1 v poledne, 1immune, 1digestive a 2 laminin večer. Již v prosinci bylo vidět zlepšení nálady:často se smál, vtipkoval a celkově se mu zkepšilo fyzické zdraví. Po celou dobupřijmal stejnou dávku lamininu, a pil 2L vody denně a nyní nebere žádné léky(dříve měl problémy s vysokýmkrevním tlakem a zvýšeným pulsem, stěžoval sina slabé nohy, že se při chůzi musí pravidelně zastavit, protože ho bolí nohy).Nyní si všiml zlepšení pevnosti v nohách a lépe spí.

Takže superAutizmus
 Moja dcérka má 4 roky,
V 3 rokoch jej lekári diagnostikovali autizmus. Začali sme hľadať riešenie nášho problému. Skúšali sme všetko – bez výsledkov. Jedného dňa sme sa dostali k Laminíne.Dieťa vôbec nehovorilo. Začali sme podávať po ½ kapsuli denne, ale po dvoch týždňoch sme zistili nadmernú stimuláciu, tak sme prípravok prestali podávať. Po 10 dňoch sme začali znovu.Po dvoch mesiacoch užívania dcérka začala hovoriť, pohľad sa stal uvedomelý a celkovo sa zmenila k lepšiemu.Ku dnešnému dňu užíva už šiesty mesiac, dokáže opakovať skoro všetko, počíta do desatich, pozná farby, tvary, všetky zvieratá, pozná verše, začala sa hrať s inými deťmi, naháňajú sa a pretekajú, typické príznaky pre deti s autizmom sú minimálne.
 24 ročný muž. Autista.Po dvoch mesiacoch užívania Laminine zaznamenali radikálne pozitívne zmeny. Momentálne dotyčný po pol roku užívania laminine je úplne zmenený . Začal komunikovať s okolím, nie sú žiadne agresívne prejavy.(príbeh od p. A. Veszelku )
Imunita, Astma, Alergia, zápaly horných a dolných dýchacích ciest Výsledky už po 10 tich dňoch užívania

Naozaj odporúčam, osobne beriem denne 2 x 1, ráno a večer, už 10 dníMusím potvrdiť , že po operácii kolena – po 3 mesiacoch od operácie ma koleno nielen bolelo ale aj opuchalo. Už po 6 dňoch užívania Laminine, ma koleno prestalo bolieť a neopuchá, môžem sedieť niekoľko hodí a neopuchá. Prestáva mi potravinová alergia, čo považujem za zázrak, lebo niekoľko rokov sa ňou trápim a nemohla som už takmer nič jesť. Úprimne doporučujem !pani. Edita, Bratislava


 Astma, CHOPCHGulôčka na štítnej žlaze sa mi pri užívaní Laminine zmenšila, CHOCHP-teda astma ustúpila do takej miery, že už nepotrebujem spray, bolesť klbov pominula. Ľudmila P.


 Astma, alergie

Dobrý večer, ja užívam 2-0-2, po troch týždňoch bez astmy, po 2 mes, bez alergie, vnuk po 8 dňoch bez astmy, bez liekov, potvrdené doktorom, v novembri ide na kontrolu alergie, jemu dávame 1 denne Beata K.

 AstmaŽena 63 let, Astma 20 let, užívala silné prášky. Bronchiální dech, nic ji nepomáhalo. Stačily 2 balení Laminine a přestala užívat léky. Dýchavičnost taky přecházela. Mohla dýchat zhluboka.Výborná nálada, kůže se hydratovala a byla hladší. Lidé si začali všímat jejího mladšího vzhledu.


 LaryngitídaHezký den všem! Přidávám svou zkušenost s Laminine. Užíval 8-letý syn. Anamnéza: cca dva roky na standartní léčbě pro opakované laryngitidy a záněty HCD, dutiny, rýmu. Po dvou letech léčby ATB, sirupy a nosními kapkami / znáte všichni: Nasivin, Sinupret, Erdomed, Mucosolvan, atd. – odeslán na alergologii…. Prožívali jsme s děckem noci beze spánku, protože jsme museli posazovat,kvůli dušení se záchvatovitým kašlem jezdit na pohotovost. Až jsem narazila na Laminine. Týden užíval a nic se nestalo – kromě bolesti břicha a zhoršení dýchání – bolesti v oblasti hrudního koše. Týden jsem vynechala. Symptomy se zlepšily. Po týdnu jsem nasadila 1/2 kapsle do vody ráno a 1/2 kapsle do vody večer. Druhý den ráno synek vysmrkal ošklivý hnisavý hlen tuhé konzistence, a to v takovém množství, až jsem se lekla! Od té doby dýchá normálně! Bolesti bříška ustupují, čistí se přes močovou trubici. OD této události uběhly dva dny a včera jsem seděla u jeho postele a poslouchala jeho dech, když vtom jsem si uvědomila: vždyť já jeho dech neslyším! Dýchal totiž tak potichu a klidně, že jsem musela zbystřit pozornost, abych ho slyšela. Stouply mi slzy do očí – umíte si představit, jaká je to úleva – po dvou letech trápení a probdělých nocích? Ano, Laminine je skutečný zázrak, lidi! Jak jsem vděčná A.B., že mi o něm řekla, ani nemohu vyjádřit. Na základě vlastní zkušenosti už nemohu mlčet a nechat si něco takového jen pro sebe. Přidávám se k vám – poslům dobrých zpráv. Zdraví Světlana K.


 Alergia , žaludočné vredy:Mám 60 rokov a niekoľkoročné problémy s alergiou a sennou nádchou a k tomu žalúdočné vredy, ktoré sa ozývajú v jari a v jeseni. Tohto roku som zvládla alergiu bez liekov a spreja, to isté u vredov – žiaden liek. Užívala som dávkovanie 2 týždne 2×1 Laminine, 1x Digestive, ďalšie 2 týždne 2×2 Laminine a 2×1 Digestive opakovane počas 3 mesiacov. Zbavila som sa bolesti kĺbov a kolien, ktoré ma najviac trápili pri mojich cestách za prácou do Nemecka. Naposledy som cestovala domov 24,5 hodiny, bez problémov, bez bolesti, bez opuchnutých nôh – paráda. Mení sa mi aj kvalita vlasov, včera mi to potvrdila kaderníčka. Emočne som tiež viac vyrovnaná, tých maličkostí je veľa, ktoré sa postupne upravujú. Som v psychickej i fyzickej pohode.


 Snížená imunita ja som mala tri roky opakujúce sa zápaly pre zníženú imunitu a brala som mega dávky injekcií, infúzií a mnohé antibiotiká + mám aj borleiózu….od marca som na Laminine + Omege + Digestive + Imunity C a od vtedy žiadna recidíva…a cítim sa určite omnoho OMNOHO lepšie….treba vydržať skutočne mi nič nezabralo pichali mi aj Polyoxidonium v mega dávkach na imunitu a nič nezabralo ako Laminine. Z.K. 


Rakovina PRIKLAD FUNGOVANIA LAMININY – RAKOVINA PRSNIKA S METASTAZAMI V PLUCACH, PECENI A KOSTIACHU p. Ivony G.( 37 rokov ) diagnostikovali rakovinu prsníka. Bol rok 2010. Liečba podľa tradičnej metodiky: chemoterapia, ožarovanie. Bohužial jej stav sa zhoršoval. V januári 2017 prišla ku mne, skôr povediac, priviedol ju manžel. Cítila sa tak zle, že sa nemohla dostať von z auta. Prvý rozhovor o laminine sme mali v aute. Súrne a osobne sa chcela dozvedieť o laminine. Spoločne s manželom plakali. Lekári nedávali žiadnu šancu. Mala už metastázy na pečeni, plúcach a kostiach. Vysvetlila som im ako a prečo funguje laminina. Zacala užívať: – 10 kapsul Lamininy – 2 kapsle Omega+++ – 2 kapsul Digestive+++ – 3 tablety Immune+++ Dnes 07.04.2017r. prišla ku mne, samozrejme, už sa pohybuje ľahko, vyzerá a cíti sa lepšie a lepšie. Pečeňové testy dopadli veľmi dobre, časť z pľúcnych nádorov zmizla a veľke výrazné sa zmenslili. Vrátila sa chuť k jedlu a spánku. Spí celú noc bez problémov, nepotí sa. Predtým, niekoľkokrát sa prebudila v noci a menila nočnú košeľu. Nezvracia už, ako v minulosti po každom jedle. Lekári sú v šoku. Pred troma mesiacmi jej nedávali šancu. Je plna viery v úplne uzdravenie. Je to užasné, čo laminina vie spravit za 3 mesiace!!! Práca s takými produktami je čista radosť 🙂


 Rakovina kostnej drene.Jeden pán mal 9 onkomarkerov, vyzeralo, že neprežije, začal užívať Laminine 2-0-2 za dva mesiace sa dopracoval na 2 typy úplne vporiadku a ostatné malo zlepšenie na 70-85%.


 Rakovina pľúc80 ročný pán musel nosiť kyslíkovú masku, minimálne 2 mesiace nevstal z postele , začal užívať Laminine 2-0-2 a už vstal , chodí sám na WC, je silnejší a jeho syn sa prišiel sťažovať , že sa mu vrátili z minulosti cukrovka, vraj museli dať zas lieky na cukor. čo sa teda stalo? Lminine si našla ďalší problém najkôr ukázalo kde je ten problém a potom to začala riešiťa už sa to zlepšuje.


Muž z Rumunska mal rakovinu žalúdka a metastázy na kostiach.ležal 7 mesiacov a schudol z 110 kg na 56. absolvoval chemoterapiu, a doslova umieral.následne začal brať laminine 5-0-5 a po troch mesiacoch je najsilnejším propagátorom laminine v Rumunsku. Momentálne je v poriadku, pribral 25kg a ide na operáciu bederného klbu, lebo to mal doslova rozpadnuté od rakoviny. Inak onkomarkeri su v poriadku. Okrem rakoviny mal aj Cirhózu pečene 4. stupňa. Po 8 mesiacoch je to stupeň 1 !!! ( príbeh od p. A. Veszelku )
 rakovina v pohrudniční dutině (hrudník)V červnu tohoto roku, jsem obdržela diagnózu rakovina prsu Na konci července jsem byla na chemoterapii v intervalech 3 týdny V současné době jsem ve čtvrtém cyklu. První tři cykly jsem absolvovala bez používání Laminine Třetí cyklus jsem velmi špatně snášela a vážně jsem měla chuť chemoterapii zastavit. Dostala jsem doporučení od Indického lékaře, že existuje přírodní lék, který funguje. Neměla jsem tušení, co to je, jak to doopravdy funguje a co si o tom myslí ostatní. Hledala jsem na internetu více informací, našla jsem prezentaci t.t. z Krakowa a ta konečně mě přesvědčila, abych se uklidnila a vzala první dávku LaminineZačala jsem užívat s beru již 3 týdny 2 x 2 tobolek každých 12 hodin. Výsledky krevních testů se výrazně zlepšily a je to pro mě dobrý pocit, protože mám spoustu energie a opět vůli žít. Minulý čtvrtek, během 4 chemoterapie, onkolog říkal, že mám nejlepší výsledky ze všech pacientů co měli CHT v tento den! Výsledky z CT jsou vždycky lepší a lepší! Jdu si vzít dávku Laminine a budu pokračovat a doufám, že se dostanu na plánovanou operaci tady umkomme. Pane T. děkuji ti za všechno Elizabeth k. Rakovina prsníkaMojej žene je 52 rokov.V roku 2013 mala rakovinu prsníka, podstúpila operáciu a osemchemoterapii. V decembri 2014 sa vytvorili metastázy do druhého prsníka. Začala jej rásť bulka na boku ľavej strany krku. V januári žena mala prvú chemoterapiu, bolo to kritické a lekári mi povedali, že musím byť pripravený na čokoľvek, pretože má posledné štádium ochorenia a predpoveď je veľmi zlá. Po druhej chemoterapii bola žena každý deň unavená, schvátená, strácala pol kila na váhe za deň .Mala len niečo málo cez 50 kg. Musím priznať, že Laminine je Majster sveta.30. januára 2015 dostala Laminine a za tri dni potom žena vstala z postele a začala sa postupne regenerovať Začalo jej chutiť jesť a začala priberať na váhe. Po kontrole výsledkov krvi a kontrolnom vyšetrení lekárom, lekár skonštatoval, že výsledky sú viac než dobré a kontroly nemusia byť tak časté. Dnes mala na váhe 68 kg. Laminine užíva viac ako rok s Omegou+++ a Imune +++V súčasnej dobe plánujeme cestovanie. Predtým som plánoval rozlúčenie. Laminine a človek, ktorý mi ju doporučil, aby som ju vyskúšal – mi zachránila moju ženu. Joseph.
 Vek 67 ročný muž. Dotyčný muž mal rakovinu pankreasu.Červené krvinky mal 1 milión cca. Nemohli mu dať chemoterapiu a ani ožarovať. Metastázy v celej brušnej dutine. Koncomoktóbra 2016 ho poslali domov. Doslova zomrieť. Dcéra volala môjmu kamarátovi , či by sme ešte nevedeli niečím pomôcťNa doporučenie môjho kamaráta ( inak MUDr.) začal brať laminine 2 x 5 denne. Pred Vianocami išiel na kontrolu, a zistili že nemá metastázy !!!! Po 2,5 mesiacoch užívania laminine. Samozrejme dotyčný muž bral laminine naďalej, a v
máji 2017 sa chváli s tým že raňajkuje slaninu a nemá potiaže žiadne !!! Výsledky sú výborné. ( príbeh od p. A. Veszelku )
2. Druhý prípad je žena vo veku 70 rokov. Zistená rakovina pľúc.Chceli odstrániť jednu polovicu jej pľúc, a dať chemoterapiu. Jej brat ( osobne môj dobrý kamarát) jej povedal, že ak to postupy , tak zomrie veľmi rýchlo.Začala brať laminine 3 x 3 denne, omega 3 x 3 denne a Digestive 3 x 3 denne. po troch mesiacoch nemá rakovinu a je v poriadku! ( príbeh od p. A. Veszelku )

Koža – exém Muž 23 let, exém 10 let,
otevřené rány. Léčba nezabírala. Po sedmi dnech braní Laminine začaly změny. Kůže se začala hojit, narovnávat a blednout. Exém se ztratil.


Koža – bradavice, kožné výrastky Mohu za sebe říci , že jsem si vzala 1 měsíc Immune ,Přestože vůbec nemarodím , nevím co je chřipka nebo rýma , proto jsem nic neočekávala . Brala jsem 1 tabletku denně ,zjistila jsem , že piha – bradavice u nosu kterou mám nejméně 20 let , dost mi to trápilo bylo to hodně prokrvené . Mám jí poloviční a hladkou . Stále si kladu proč zrovna když jsem si vzala Immune . Což mě potěšilo a budu si Immune brát nadále . Měla jsem pocit , že Immune není u mě potřeba . Musím ale dodat , že mi vyrazil ekzém na levou ruku . Takže tam mám asi nějakého bubáka o kterém jsem nevěděla M.P.


Koža –plesne Pleseň na nohách / medzi prstami /– manžel v saune chytil pleseň a cca 1,5 roka skúšal všetko možné a nič nepomáhalo. Chvíľami to bolo zlé – lebo mal neskutočný pocit svrbenia až sa škriabal do krvi…..potom prišiel deň D a skúsil Lamininu….bral len 1,0,1 asi tri týždne a je pevne verím „za vodou“…..svrbenie žiadne, pekne zhojené a pevne verím, že sa mu to už nevráti….keďže máme svoj vek ideme ďalej a berieme Laminine celá rodina a naozaj sa cítime fajn….Jozef Kliment ďakujeme….toto nie je reklama, je to realita, my s Laminine nepodnikáme, len užívame a vidíme pozitívne zmeny…a stále tvrdíme že na všetkom sa šetriť dá len na zdraví nie…pozdravujeme….

Koža – psoriáza:

po 2 mesiacoch užívania Laminine 2 – 0 – 1


Problémy s chrbticou Výhřez meziobratlové ploténky.Trvalá bolest při chůzi, i když chůze se doporučovala.Po čtyřech měsících braní Laminine 4ks denně, plus 2ks Omega3 Bolesti ustoulily, žena zvládá chůzi po schodech. Nohy jsou více a více pohyblivějši. Vrátila se dobrá nálada, noční spánek.Vlasy jsou silnější, zmizly vrásky, oči se projasnily.Kardiovaskularny systém Operace srdce – stenty a bypasyMůj příběh je hodně dlouhý. bypasy mi dělali již vroce 1989 v únoru. Trochu pomohly, ale potíže byly stále. Nevyšel jsem ani 2 patra.Při kontrolách byly výsledky docela dobré, dokonce zátěžové EKG dobré. Přesto jsem prodělal několik infarktů prokázaných nikoli na EKG, ale v krvi enzymy odpovídající infarktu. Asi po 5 letech byly navrhovány další bypasy. Byly udělány jen 2 stenty. Dnes mám těch stentů asi 13. Doktor již říká, že tam není co opravovat. Ty poslední byly dělány letos v květnu. Vždy jsem se cítil lépe, ale ne dobře. V březnu 2016 jsem začal brát Laminine a Omegu, oboje 1-0-0. Po květnovém zákroku jsem začal brát Laminine 1-0-1 a Omegu 1-0-0. Nyní se cítím velmi dobře, žádné bolesti na hrudi, mohu chodit i do kopců a schodů. A.T.


 Vysoký krevní tlak:Chcem pridať osobnú skúsenosť, po 6 týždňoch úžívania Laminine 1-0-1 a 2 týždňoch Omega 1 ráno, sa mi upravil vysoký tlak liečený 13 rokov do úplného normálu na 120/80 a tiež mi prestalo hučať v ušiach , až ma to prekvapilo, Večer som mala ticho v ušiach , takže vrelo doporučujem na tieto ochorenia. Olga


 Trombóza:Zkušenost z rodiny -manželuv strýc 85 let – několik let otevřená trombotická rána na noze v oblasti kotníku. Poslali jsme mu k velikonocům dárek, kromě pohledu také krabičku Laminine. Strýc mi dnes volal, že rána je zaschlá a hojí se po týdnu užívání 3 kpsl/den.
SM Sclerosis Multiplex Ala a Zygmunt sú priatelia / ona trpí SM Sclerosis Multiplex / Popísali svoje skúsenosti s Laminínou:Začala som brať Laminine v júni 2014 po tom, čo mi produkt Laminine doporučil priateľ. Trpím roztrúsenou sklerózou (SM) a bojovala s recidivujícim (opakujúcim) ochrnutím. Po niekoľkých dňoch som si všimola, že moj spánok je hlbšií, čo ovplyvnilo i moju celkovú pohodu. Ale stále som cítila strach a nebola som schopná sa sústrediť. Po 4 mesiacoch užívania Laminine som pocítila väčšiu mobilitu v nohách a rukách, začala som i lepšie vidieť. Myslím, že mám aj všeobecne lepší optimistický postoj k životu a viac energie. Tento preparát je dôležitou súčasťou môjho každodenného jedálnička. Cítim, že to ovplyvnilo celkove moj zdravotný stav a psychickú pohodu. Laminine som brala zozačiatku 2×2 kapsle za dva dni som zvýšila dávku na 2 x 7 kapsúl. Už viac ako jeden rok beriem Laminine, cítim sa dobre, začala som sa podieľať na rodinnom živote, práci, podnikám výlety. K Laminine beru Omegu, Imune, Digestív. Súčasná dávka Laminine je 3×2 kapsle. Všimola som si, že keď si pridám Digestive a Imune môj zdravotný stav sa oveľa rýchlejšie začal zlepšovať. Užívam ich dohromady. Manžel /od 2 mesiacov čo to užívam / odovzdáva skúsenosti ľuďom, ktorí to potrebujú a informuje ľudí, ako dobre to funguje. Máme veľa ľudí, ktorým odporučil Laminine a po niekoľkých týždňoch zaznamenali pozitívne účinky. 
Obezita, cholesterol, tuky Toto je príbeh Sašky – 17 ročnej slečny,ktorá je od narodenia ľahko obézna a nikdy nikto nezisťoval prečo. Pred 4 rokmi pri preventívnej prehliadke a následných vyšetreniach sa zistilo, že jej slezina nepracuje, samozrejme mala vysoký cholesterol, tuky a ešte nejaké hodnoty. Bola bez medikamentóznej liečby, len chodila každý polrok na odbery. Výsledky však boli stále zle. V marci sme nasadili Laminine 2×2, potom sme pridali 1 digestive a 1 omegu. Prvé, čo postrehla, bolo zlepšenie pamäti a potom sa jej zlepšila kvalita vlasov, vyzerali zdravšie a boli lesklé. S obezitou sme však ani nepohli, co bol nas ciel. Po konzultácii s Monikou Kminiak sme zvýšili od začiatku septembra dávky na 2×2 Laminine a 2×1 Digestive, tak uvidíme, čo to urobí. V septembri bola však na odber krvi a prišlo prekvapenie, výsledky nie že lepšie, ale super, ukážkové. Veľmi sa z toho tešíme, takže aj keď Saška vždy konštatovala, že nič necíti, naše produkty robia v tele to, čo majú. Bude užívať produkty ďalej. Zrejme obezita ešte nie je na rade. Eva M. 11.10. 2016 Vlasy Laminine užívám od samého začátku, co vstoupila LPGN do ČR a SRto znamená od dubna 2016. Užívám od začátku 2+2 kapsle a 1 Omegu k tomu. V červenci jsem přidala Digestíve a Immune 1+1. Musím konstatovat, že mě od začátku užívání začali padat vlasy, nic dramatické, ale zbírala jsem je všude.Přisuzovala jsem to k štítné žláze, protože u hypofunkce, kterou mám diagnostikovanou cca 10 let je to docela běžný jev. Teď cca 4 dny jsem si všimla, že nemám polštář plný vlasů a ani po zemi je nezbírám a po umytí nemám plné sítko vlasů. Vzala jsem bílý ručník a vlasy jsem si vyfénovala nad ním a div se světe, ani jeden vypadlý vlas. Euthyrox 100 mg jsem v červenci vysadila. Na testy půjdu za měsíc. Jen bych chtěla říct – jestliže někomu padají vlasy po Laminině je to možné. Možné proto, protože má skrytý endokrinologický problém. (Ja jsem o tom svém věděla) Chce to vše čas a trpělivost. Nevzdávat se. Laminine nespustí žádný proces bezdůvodně. 


Polyneuropatia Pani z Prešova mala už 10 rokov polyneuropatiu, t.j. necitlivosť nôh.Mohli jej tam aj nožom pichať a necítila to , brala 2 dózy Laminine, mesiac 1-0-1 a po tomto začala cítiť na 100% obidve chodidla aj šteklivosť, všimla si to , keď bola na pedikúre.


 Zrak Dieťa z Košíc osleplo v 18 mesiacocha lekári nevedeli z čoho, navrhli očkovanie kmeňovými bunkami, ktoré sa robí iba v USA , táto liečba je dosť finančne náročná. Ostali doma, streli pani, čo im ponúkla Laminine , užival 1/2-0-1/2 a chlapec po týždni si začal šúchať oči, v druhom týždni svrbenie očí prešlo. Išli s ním von na slnko a začal otáčať hlavičkou za svetlom, tak zvýšili dávkovanie 1-0-1 veríme , že zrak sa úplne vráti, lebo pokračuje v užívaní, chlapec teraz krásne spinká a cez deň má veľa energie.
 Očná rohovka – kerakotonusBola by som nesmierne šťastná ak by sme si odovzdávali vzájomne info o účinkoch Laminine. Dnes chcem pridať znova niečo nové. Synovi v 20 rokoch žiaľ už neskoro diagnostikovali kerakotonus.Bolo to už najvyššie štádium a poslali nás do transplantačného centra do BA s tým, že budeme riešiť transplantáciu oboch rohoviek nakoľko jeho rohovky boli už tak tenké, že sa už žiadne úkony nedali robiť. Hrozilo, že mu rohovka môže prasknúť a príde o zrak. Pritom máme postihnuté obidve oči. Pre nás toto bolo zúfalá situácia. Rozhodli sme sa nepoddať sa strachu a náš dlhoročný priateľ Jozef Kliment nám poradil pre neho Lamininu. Začal ju užívať, dnes je to LEN cca 6 týždňov. Včera sme boli na kontrole v BA na dvoch klinikách a výsledky sú lepšie. Pôvodné hrúbky rohovky mal vlani na konci roka – jedno oko 411 a druhé 392. Výsledky zo včera 449 a 431. Preto môžme transplantáciu odložiť a veriť, že rohovka sa mu zregeneruje. Určite dám info, ale toto sa neudialo len tak….každý lekár Vám povie, že keratokunus sa nedá zlepšiť čakaním….ale my veríme, že sa dá Laminine…..a testujeme ju ďalej a veríme, že môže pomôcť aj pri iných problémoch. Za ten krátky čas máme preč aj psoriázu z vlasov. Ja sama ju testujem na svoju imunitu, lebo čo som prežila zdravotne posledné tri roky bolo ako z hororového filmu a cítim sa omnoho, omnoho lepšie, ale to je nasamostatný príspevok. A tak ešte raz Jozef Kliment ĎAKUJEME. A Vám všetkým ďakujem za Vaše skúsenosti….. Zdenka K.

 Žena zo Švédska. Vek 63 rokov.postupne oslepla. dostala bielu palicu a kartu že je slepá. Po troch týždňov užívania už začala vnímať svetlo a po troch mesiacoch jej odobrali bielu palicu a aj invalidný dôchodok . Brala 2 x2 laminine denne Dotyčná vidí!!!je to susedka môjho dobrého kamaráta , ktorý pochádza z Budapešti a žije vo Švédsku už pár rokov. ( príbeh od p. A. Veszelku )

Sluch Tinitus:
Můj manžel měl roky zvonění v uších / hučení v uších/, ani doktoři, dokonce ani léčitele nepomohli. Bral denně. 2 x laminine a 1 x omega+++ Po 2 měsících byl hluk tižší a nyní úplně zmizel., Teď jsme to doporučili dvom z mých přátel se stejným úspěchem. Teď už víme, že prostřednictvim laminine a jeho unikátní signálního proteinu FGF, se dávají naše kmenové buňky do původního stavu a opravuji se.
Inkontinencia Pani 55 let, 10 let po Hysterektomii,povolené pánevní dno. Zatím lehká inkontinence, zatím to neřešila s lékaři, ale začalo ji to vadit a v podstatě se chystala na uro-gynekologické vyšetření. Laminine si objednala protože ji začali bolet malé klouby a brnět ruce (karpální tunely) Dávkování:Laminine 2cps ráno + 1 OmeguV poledne 1 OmeguVečer 2cps Laminine Na Inkontinenci ani nevzdechla. Po měsíci si uvědomila, že nejenže bolest kloubů odchází, ale úplně ji inkontinence odešla a taky je ji hodně vylepšila počínající paradentóza.Taky lépe spí, vysadila úplně tabletky na spaní.


 Bedrové kĺby, kolená BOLEST KOLENE, KYČLE, krevní tlak, vlasy.Kamarádka Dáša Š. si koupila Laminine, protože začala mít potíže s kolenem. O kmenové buňky se zajímáme několik let a tak ji produkt hned oslovil. 🙂 První zkušenost byla, že se ji začaly čistit oči, ráno byly zalepené a tahala z nich bíle nitě..:) Pak potřebovala pořád spát, koleno přestalo na pár dnů bolet a pak si dva měsíce stěžovala, jak se ji bolest znovu vrátila. Rozbolela i kyčel. Přidala si produkt Imunne, Omegu a přibližně po třech měsících se bolesti začaly ztrácet a nyní, po čtyrech měsících užívání Laminine je bez bolesti. Někdo by to vzdal, ale je potřeba dát ozdravení organizmu čas, vydržet a úleva a náprava se dostaví.Upravil se tlak, vlasy zhoustly a obnovují barvu.. Laminine používá nadále.


Starší muž nad 60 rokov chodil o barliach posledné roky.Momentálne chodí bez barlí a bicykluje . To všetko sa zlepšilo za dva mesiace užívania laminine. 2 x 2 kapsul denne. ( príbeh od p. A. Veszelku ) 

Poruchy metabolizmu Snížení nadváhyZkušenost paní Vlasty B. … tři týdny užívá Laminine 2 kapsle 2x denně . Pociťuje více energie a síly . Ale také se ji samovolně snížila váha, bez jakékoliv diety – ztratila 3 kg (1 kg za týden) – dříve se několikrát snažila váhu pomocí různých diet snížit, ale bez úspěchu.


 DiabetesPredstavte si, že som úplne prekonala cukrovku, ktorú som mala 27 rokov na 4 dávkach inzulínu. Inzulin som redukovala. Od kedy beriem lamininu, mala som len jednu injekciu Mixtard 40. Od 21. marca neberiem žiadne lieky na cukrovku, tlak, ani na srdce. Som zdravá a nepotrebujem uz lieky, cukor je v norme 70-90. Lamininu pouzivam nadalej a som stastna. Anna J.Neplodnosť. 33 ročná žena , sa liečila na neplodnosť 13 rokov.Začala brať po 2 Laminine 2x denne. Po 4 mesiacoch otehotnela. Dieťa má už 3 mesiace , narodilo sa zdravé a rýchlo sa vyvíja.
 36 ročná žena sa liečila na neplodnosť 15 rokov.Začala používať Laminine váhavo a nepravidelne. Napriek tomu po 6 – 7 týždňoch cítila lepšiu náladu a rozhodla sa brať Laminine pravidelne po 2 kapsule 2x denne. Od toho času (po 3 mesiacoch) zistila že je tehotná . Chlapec sa narodil zdravý a vyvíja sa fantasticky.


Paradentóza Mladý muž bol už objednaný na vytrhanie všetkých zubov,vzal na vyskúšanie 1 balenie Laminine a užíva len 1 kapsulu denne. Prvé 3 dni mal také bolesti, že obrazne povedal, že by sa bol škriabal hore stenou. Vydržal to, ďasna sa krásne zatiahli, zuby sa spevnili, takže sa mohol konečne najesť a keď si bol teraz pre Laminine tak už žuval žuvačku.


Endometrióza Příběh pani Sofie, dcery mojí kamarádky.V zimě roku 2015 jsem se po bezproblémovém porodu rozhodla pro nehormonální antikoncepční tělísko. Zhruba po půl roce po zavedení tělíska jsem začala trpět nesnesitelnými bolestmi podbřišku, beder i kloubů. Bolest se stávalanesnesitelnou, ještě víc při pohlavním styku. Začal maraton návštěv lékařů. Všechny výsledky byly v normě, následovalo ovšem vyjmutí nitroděložního tělíska kvůli těžkému zánětu dělohy. Očekávala jsem úlevu, ale ta se bohužel nekonala. Naopak, bolesti gradovaly a já jen trpěla. Na pokyn lékařů jsem využívala osmero antibiotik, a to zcela bez výsledku. Trvalo měsíce, kdy jsem si nemohla ani sednout a sexuální život byl již v mých 28 letech tabu. Následně jsem si téměř vyprosila laparoskopickou operaci, která mi byla v březnu tohoto roku provedena. Naivně jsem se těšila, že mi v průběhu operace zjistí příčinu bolestí, odstraní ji a můj život bude kvalitní stejně jako dřív. Bohužel přišel šok. Byla mi zjištěna endometrióza ve vysokém stádiu, že ji nebylo možné již operovat. Z nemocnice jsem odcházela se dvěma možnostmi. Buď okamžitě podruhé otěhotním, nebo podstoupím půlroční hormonální léčbu. Obě varianty však neléčí, jen dočasně endometriózu stáhnou. První varianta v tu chvíli nebyla možná a druhá varianta už vůbec ne, neboť nemůžu brát hormony, jelikož jsem ještě před těhotenstvím kvůli nim trpěla depresemi a zůstala na těžkých antidepresivech. Lékaři mě přesto přesvědčovali, že jiná varianta neexistuje, a že budou další postupy řešit, až se laicky řečeno po hormonech zblázním. Naštěstí, jako zdravě uvažující člověk vím, že takové deprese jako kdysi, si s malým dítětem dovolit nemohu a nechci. Veškeré léky jsem tedy odmítla. Oslovila mě paní Eva, která mi řekla o možnosti léčit se přírodní léčbou. Nadchla jsem se pro Laminine a hlavně mě v léčbě nejvíce podporoval můj manžel. Byli jsme rozhodnuti vyzkoušet cokoliv pro moje zdraví, abych se vyhnula hormonální léčbě. Eva mi doporučila Laminine v kombinaci s Immune +++. Pročetla jsem si veškeré studie a objednala si. Nemohla jsem se dočkat, než mi ta vzácnost dorazí. Víc jak 3 měsíce užívám pravidelně dvě tablety Laminine ráno a 2 Immune +++ a to samé večer s odstupem 12 hodin každý den. Již po měsíci užívání jsem dokázala zhodnotit, že se mi ulevuje. Nejprve jsem si to ani neuvědomovala, spíše si všiml můj manžel, že již tolik netrpím. Nyní je to zhruba čtvrt roku, kdy Laminine a Immune +++ užívám a s úlevou mohu říct, že bolesti odešly téměř úplně. Najednou si můžu sednout jako normální člověk, žit naplno partnerský život a nebrečet bolestí. Dokonce jsem nebyla od začátku užívání nemocná ani nachlazená, přestože jsem dřív chytila kdejakou chřipku. Laminine s Immune +++ mi zcela posílil imunitní systém a je jediným přípravkem, u kterého jsem zůstala a který dál užívám i preventívně. Cítím se velmi dobře, jsem plná energie a chodím běhat, což bych před třemi měsíci díky bolestem absolutně nezvládla. Pro mě je vše jednoznačný důkaz, že Laminine s Immune +++ zafungovala a endometrióza se stahuje. Závěrem bych chtěla dodat, že bych byla velmi ráda, aby i ostatním lidem bylo dopřáno kvalitní péče, ideálně rovnou i z ordinací lékařů. Pokládám si otázku, proč mi takový přírodní doplněk stravy nebyl doporučen lékařem a české zdravotnictví podporuje pouze hormonální léčbu. Děkuji za přečtení a chraňte si svoje zdraví!

 Mozok ATROFIE MOZKUChlapec, narodil se se slabě vyvinutým mozkem. Lékaři zjistili, že hned po narození dochází také k atrofii – zmenšování mozku a chlapeček bude nadosmrtipostižen a neschopen normálního života. Nikdy nebude chodit, nebude se učit atd., zkrátka retardace. Rodiče se dověděli o Laminine, řekli si, že skusí všechno. Chlapečkovi dávali Laminine pravidelně a po šesti měsících došlo opravdu k zázraku. Klučík se vyvýjí a chová jako jeho vrstevníci, je plný radosti a energie, dokonca ho okouzlily klučičí hry jako je kopaná a jiné. Co k tomu dodat? Fotky chlapečka a RTG snímky jsou toho důkazem.


Chlapec ťažko postihnutý,nakoľko mal deficit kyslíka v inkubátore pri narodení. prešiel cez transplantáciu niektorých vnútorných orgánov. Nevedel chodiť, rozprávať. sliny mu tiekli nekontrolovatelne nonstop.Po týždni užívania mu prestali tiecť sliny ! Po troch týždňoch vyslovil prvý krát v živote prvé slovo : mama. Po dvoch mesiacoch urobil 6 krokov po vlastných nohách. Momentálne u chlapca sú zaznamenaná tak radikálne zmeny , že je doslova chodiacim zázrakom pre všetkých lekárov, učiteľov .Žije v Budapešti. A matka je neskutočne šťastná, že sa jej syn takto vrátil späť do života.( príbeh od p. A. Veszelku )